צור קשר

הערכים מאחוריהם אנו עומדים. הכירו את ביקלאוד קצת יותר מקרוב.

שעות פעילות:

ראשון עד חמישי: 09:00 עד 18:00
שישי: 09:00 עד 14:00

מוקד טלפוני:

055-267-2868

דוא"ל ע"פ מחלקות:
שירות לקוחות - sales@becloud.co.il
תמיכה טכנית - support@becloud.co.il

העסק שלכם צריך גב חזק

והנה הסיבות למה הלקוחות שלנו רוצים רק אותנו:

גיבויים יומיים בחינם

כל האתרים שעל גבי השרתים שלנו מגובים ברמה היום יומית. הגיבוי הוא חלק מהשירות ולא תופס לכם משטח האחסון, כך שאתם יכולים להיות רגועים עם הידיעה שניתן לשחזר בקליק את האתר מתוך מנהל הגיבויים שבאחסון

תעודת SSL בקליק

הסטנדרטים שלנו גבוהים והם מחייבים אותנו לטוב ביותר, וכחלק מהתפיסה הזו אנו מאפשרים להתקין תעודת SSL ללא כל תשלום ובקליק אחד! התעודות מתחדשות אוטומטית בהתאם לסטנדרטים עולמיים.

אבטחה בתצורת AI

אנו מקבלים עדכונים שוטפים על פרצות האבטחה החדשות ביותר מאחר ומערך האבטחה שלנו עובד בתצורה AI. אתרי הלקוחות שלנו מתחסנים מיידית מפני התקפות חדשות מאחר ואנו ב- BeCloud מחוברים לרשת הסייבר העולמית

תיבות דואר עסקיות

ביקלאוד מספקת לכם ממשק ניהול לכתובת המייל שלכם בחינם דרך ממשק הניהול של אתרכם , פתיחת כתובת מייל בקלות ובמהירות וניהולה.

אנטיוירוס אישי

כחלק מהשירות לקוחות ביקלאוד נהנים מהגנות נגד וירוסים בחינם בתוך חבילת האחסון שלכם , המונעות וירוסים , תוכנות זדוניות והתקפות סייבר למיניהם.

שינוי גירסאות PHP בקליק

מערך אחסון האתרים שלנו עובד עם ממשק מתקדם ונוח לשימוש בשם PLESK הממשק מאפשר לכם לשנות גרסאות PHP בקליק אחד בלבד , מהיר ויעיל וללא צורך בהמתנה לנציג.

התקנת וורדפרס בקליק

אנו מספקים פאנל ניהול מתקדם אשר מגיע עם כל אחסון אתר המאפשר להתקין וורדפרס בלחיצת כפתור פשוטה , להיכנס לממשק ללחוץ וורדפרס והמערכת מתקינה אוטומטית את הוורדפרס.

הגנות נגד התקפות DDOS

ביקלאוד מספקת הגנות נגד התקפות DDOS , התקפות אשר פוגעות באתר ומשפיעות על זמינותו , ביקלאוד נותנת לכם פתרון לבעיה עם הגנת דידוס מתקדמת ויעילה.

שכפול לסביבת פיתוח

אנו מספקים בתוך ממשק הניהול של אחסוני האתרים שלנו מערכת המאפשרת להעתיק באופן מלא את אתר האינטרנט שלכם לסאב דומיין (תת דומיין) המאפשר לכם לעבוד בסביבת עבודה שלא תפגע באתר הפעיל שלכם.

סגירת פרצות אבטחה בקליק

ביקלאוד מספקת מערכת אנטי וירוס מתקדמת בממשק הניהול של אתרכם , המאפשרת לכם למחוק וירוסים ולסגור פרצות אבטחה בלחיצת כפתור וללא תוספת תשלום.

ניהול עדכוני וורדפרס

כחלק מהשירות והסטנדרט אותו הצבנו, תוכלו לעדכן את ממשק הוורדפרס שלכם דרך מערכת אחסון האתרים שלנו בלחיצת כפתור פשוטה ובטוחה לאתרכם.

קאש צד שרת מתקדם

ביקלאוד מספקת תוסף איכותי המשפר את ביצועי האתר שלכם פי 10 מהמהירות הממוצעת ושומר קאש מתקדם , תוסף הLiteSpeed מטיס את האתר שלכם ומשפר את המהירות .

30 יום התנסות בחינם פרטים נוספים